Інклюзивна група Світлячок


Вихователі:
  Євгенія Валеріївна Матюшко
   
асистент вихователя: помічник вихователя:
                         Красільнікова Юлія Василівна  
  Яна Андріївна Гаврилюк


Уже понад п’ять років у нашій країні впроваджується нова для нас форма навчання учнів з особливими освітніми потребами – інклюзивна. Інклюзивне навчання – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

Інклюзія починається не з законів і постанов. Вона починається з людей! Коли діти з раннього віку знаходяться і виховуються з особливими дітьми, вони не відчувають різниці і ведуть себе вільно та природно.

Стосунки, встановлені на доброті й повазі, постійне співпереживання, співучасть, готовність до вирішення проблем, з якими зіштовхується дитина, – усе це може створити сприятливий психологічний комфорт у сім'ї та навчальному закладі. Терпіння, помножене на спокій, є нашим спільником в роботі із дітьми з особливими потребами.

Спілкування – найважливіша соціальна потреба людини. Позбавлене спілкування маля несвоєчасно й неповноцінно розвивається. Міжособистісне спілкування – це засіб передавання пізнавальної та емоційної інформації, що зумовлює соціальний та інтелектуальний розвиток і виховання дитини.  Саме забезпечення повноцінного спілкування з однолітками передбачає інклюзивна освіта.

Інклюзивна група «Світлячок» відкрилася 3 лютого 2017 року.

Її вихованці – найкращі  і  найсвітліші дітки! Одні з них –дітки з особливими освітніми потребами –дітки, на життєвому шляху яких зустрівся непосильний тягар, вони розвиваються по-своєму, вони не гірші і не кращі за інших, вони особливі! Інші – чуйні, доброзичливі, завжди готові прийти на допомогу. Всі вони разом граються, дружать, радіють життю і вчаться переживати негаразди!


Наша адреса:

08153 Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Дачна, 38

тел:   (04598) 43-434;   (04598) 40-156


Всі права захищені © 2015 При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий! Powered by: OUR-CMS