ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ

 1. Поважати людську гідність і професійну честь працівників закладу. Виявляти до вихователів повагу, особливо в присутності дитини.
 2. Поважати гідність своєї дитини та гідність інших дітей групи.
 3. Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання, навчання та зміцнення здоров’я дитини.
 4. Своєчасно приводити дитину до ДНЗ.
 5. Якщо Ви запізнюєтеся на сніданок,зателефонуйте ,попередьте  вихователя. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
 6. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
 7. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження,скарги на погане самопочуття).
 8. Своєчасно повідомляти працівників  закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном групи.
 9. Вихователь зобов’язаний щодня оглянути дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб ( сипу, розчосу,загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль,хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо).
 10. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
 11. Батьки, або особи,що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми ДНЗ вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі,що прийшла за нею за їх дорученням.
 12. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.
 13. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
 14. Своєчасно вносити встановлену плату за харчування дитини.
 15. Брати участь в усіх батьківських зборах та відвідувати всі просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, в групі. Приймати активну участь в житті закладу.
 16. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (золото, і т.п.).

Читайте также:

ЯК БАТЬКАМ ВИЗНАЧИТИ ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО ДИТЯЧОГО САДКАНаша адреса:

08153 Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Дачна, 38

тел:   (04598) 43-434;   (04598) 40-156


Всі права захищені © 2015 При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий! Powered by: OUR-CMS